Kodujuust aeglases pliidis - ta on nii hell! Hämmastava kodujuustu retseptid manna ja jahu aeglases pliidis

Pin
Send
Share
Send

Kodujuust on kondiitritooted, mida võib omistada maitsvate ja tervislike roogade kategooriasse. Omamoodi pajaroog sobib ideaalselt hommiku- või pärastlõunaseks teeks, sobib peretee joomiseks või külaliste kokkusaamiseks.

Seda saab hõlpsalt ja lihtsalt aeglases pliidis küpsetada. Siin on parimad kodujuustu retseptid!

Kodujuust aeglases pliidis - toiduvalmistamise üldpõhimõtted

Kodujuust on hea, sest nende jaoks võite kasutada absoluutselt igasugust kodujuustu, kui retseptis pole midagi muud täpsustatud. Rasvane, hapu, madala kalorsusega, kuiv või märg toode sobib igasse tainasse.

Mida veel lisatakse:

• munad;

• suhkur;

• jahu ja / või manna;

• kultivaator.

Maitse ja aroomi saamiseks võite panna kuivatatud puuvilju, värskeid marju ja puuvilju, särtsu. Massi sõtkutakse käsitsi või kasutavad seda majapidamisassistendid.

Aeglane pliit määritakse enne kasutamist seestpoolt. Parem on konteiner lihtsalt õlitükiga hõõruda. Kodujuust küpsetatakse küpsetusrežiimis. Tavaliselt piisab täistsüklist 50-60 minutit.

Retsept 1: kodujuust manna "Air" aeglases pliidis

Retsept lihtsast, kuid väga kergest ja õhulisest kohupiimast aeglases pliidis. Võite kasutada mis tahes kodujuustu, kuid eelistatavalt mitte väga rasvast.

Toiduvalmistamine

1. Jahvatage kodujuust ühtlaseks ja jätke mass kõrvale.

2. Pange õli kaussi, jätke väike tükk enne küpsetamist mahuti määrimiseks.

3. Lisage võile suhkur ja segage paar minutit.

4. Lisage õlile üks muna, jätkake peksmist.

5. Lisage sidrunimahl.

6. Pange vanilje ja kodujuust, viimasele asjale lisatakse manna. Segage tainas ja pange viieteistkümneks minutiks kõrvale. Võite seda veidi kauem hoida, kuid juba külmkapis.

7. Hõõru vorm alles jäänud õlitükiga.

8. Nihutame taina aeglasesse pliiti, tasandame kihi.

9. Küpseta 50 minutit.

10. Võtke kohupiim välja ja jahutage. Piserdage valmis küpsetamine pulbristatud või magusa kakaopulbriga.

Retsept 2: kodujuust aeglases pliidis hapukoore ja kuivatatud aprikoosidega

Selle imelise kohupiima jaoks vajate rasvast hapukoort. Ta teeb koogi väga õrnaks, kreemjaks. Kui kuivatatud aprikoosid on kuivad, siis leotage eelnevalt veega ja laske aprikoosidel paisuda.

• 15 gr. õlid.

1. Kombineerige kohe hapukoor ja manna, laske neil nüüd seista.

2. Viska munad kaussi, valage näputäis soola, kohe kogu suhkur ja peksake segistiga neli minutit.

3. Lisage purustatud kodujuust ja hapukoor mannaga, segage uuesti.

4. Tükikese õli töötleme multikookerist kausi sisemuse. Võite piserdada mannaga, kuid mitte palju.

5. Pestud kuivatatud aprikoosid lõigatakse ribadeks või lihtsalt mitmeks osaks. Viska sisse kohupiimatainas.

6. Me muudame kõik imepanniks.

7. Me katame kaanega, küpseta 50 minutit.

8. Soovi korral saate kohupiima keerata ja veel kümme minutit praadida.

Retsept 3: kodujuust jahu aeglases pliidis

Kohupiima variatsioon jahu jaoks neile, kellele manna ei meeldi või kellel on teraviljad otsa saanud. Kui kõik on õigesti tehtud, on küpsetamine õrn ja pehme.

• sool, vanill;

• peotäis rosinaid või kuivatatud aprikoose.

1. Kohupiim peaks olema hästi hakitud. Võite kombainis lüüa. Kui toode on kuiv, siis lisage paar supilusikatäit hapukoort, võite valada koort.

2. Segage kodujuust võiga, visake näputäis soola ja lisage neile kohe vanilli.

3. Murra munad kaussi.

4. Lisage neile suhkur, kastke segisti ja pekske kuni paks, lopsakas vaht.

5. Pange kohupiim ettevaatlikult vahustatud munadesse, segage veidi.

6. Lisage jahu, segage kogu tainas.

7. Soovi korral lisage kohupiima pestud rosinate või muude kuivatatud puuviljadega.

8. Saadame õhumassi multikookeri mahutavusse.

9. Tasandage lusikaga ja küpsetage režiimi täielik tsükkel, tavaliselt kestab see 50–60 minutit.

Retsept 4: šokolaadikoorjuust multikookeris

Kodujuustu retsept kakaoga. Jahu abil valmistatud šokolaadikäsitlus.

• kolm muna.

1. me purustame mune ükskõik millises kausis, seda saab kombainis panna.

2. Vala suhkur ja vanill, vahusta.

3. Hõõru kodujuust ja või kokku ning ühenda munaseguga.

4. Pange kakao jahu sisse. Soovitav on sõeluda segu läbi sõela.

5. Saatke kohupiimale šokolaadijahu.

6. Lülitame aeglase pliidi juurde, tasandame ja sulgeme.

7. Šokolaadi kodujuustu küpsetatakse umbes viiskümmend minutit. Siis peate avama, kontrollima valmisolekut kepiga. Vajadusel lisage veel kümme minutit.

Retsept 5: kodujuust õuntega aeglases pliidis

Õunakohupiima jaoks võite kasutada mis tahes puuvilju: hapu, magus, pehme, polsterdatud või kõva ja vedel. Retsept mannaga.

• 15 grammi õli.

1. Jahvatage kodujuust suhkruga, pange kõrvale. Neid koostisosi saate kombaini üle kanda ja hästi läbi lüüa.

2. Ka munade peksmiseks tuleb muna lahti lüüa, sellest sõltub kodujuustu õhulisus.

3. Saadame munavahu kohupiimale. Lisage manna ja segage. Seisame umbes viisteist minutit.

4. Lõika õunad viiludeks, puista peale sidrunimahla, puista kaneelipulbriga.

5. Tükikese õli hõõrume aeglase pliidi vormi.

6. Valage lusikatäis manna ja loksutage mitu korda nii, et see kataks põhja.

7. Me levitame poole kohupiima tainast.

8. Võtame õunte viilud ja paneme ühtlase kihina.

9. Nüüd sulgege õunad kohupiima massi teise osaga.

10. Sulgege, lülitage küpsetus sisse ja küpseta 45 minutit. Kui õunad on väga mahlased, siis võite aega pisut suurendada.

Retsept 6: kodujuust keefiril aeglases pliidil

Veel üks kreemja kohupiima versioon. Selles retseptis valmistatakse tainas keefiriga. Rosinate asemel võite panna kuivatatud puuvilju, see osutub ka maitsvaks.

• 0,5 tassi manna.

1. Vahetult on vaja valada rosinaid. Lisage kuum vedelik, kuid mitte keeva veega. Jätame marjad paisuma, nii et viinamarjad muutuvad mahlakaks ja maitsvaks.

2. Keefir tuleb segada ka mannaga ja jätta paisuma. Las need toorikud seisavad umbes pool tundi.

3. Jahvata kodujuust suhkru ja munadega, lisa küpsetuspulber. Maitse rikkalikumaks muutmiseks võite lisada natuke tainast.

4. Sisestage keefiris paisutatud laudjas kodujuustu hulka, segage.

5. Võtke rosinad veest välja, pange need salvrätikule. Katke teise salvrätikuga ja pühkige marjad sellisel viisil liigse niiskuse eest. Me viskame taigna sisse.

6. Nihutame tulevase kohupiima õlitatud multikooki, sulgege ja küpsetage kogu tsükkel. Lülitage vajadusel veel kümme minutit sisse.

Retsept 7: juustukook aeglases pliidis

Hämmastav kohupiima versioon liivapõhjaga. Maitsmiseks võite õrnale täidisele lisada marju või puuviljatükke, kuid mitte palju. Mass ei tohiks mahla tõttu märjaks muutuda.

• 1 tl kirg.

1. Valmistage kohe kooretainas taigen. Selleks tükeldage või jahu kuni puru, pange ripp koos muna ja granuleeritud suhkruga. Me purustame käed ja kogume tainas tükki. Ideaalis tuleks seda hoida külmkapis pool tundi. Kuid võite selle kohe panna aeglasesse pliiti, muutes küljed ja seadistades sellisel kujul jahtuma.

2. Kohupiimakihi jaoks võite lihtsalt kõik kaussi panna ja peksid. Kui kodujuust on kuiv, siis on parem seda eraldi jahvatada ja alles seejärel kombineerida ülejäänud koostisosadega. Nagu juba mainitud, võite lisada tükeldatud puuvilju või peotäie mõned marjad ja segada õrnalt.

3. Levitame kohupiima massi eelnevalt ettevalmistatud koogile. Joondage kiht lusikaga.

4. Küpsetage aeglases pliidis umbes 70 minutit. Kuid parem on keskenduda oma imekambri võimalustele. Kui kodujuust pole eriti märg ja hapukoor on rasvane, saab küpsetamise valmistada palju kiiremini.

5. Pärast jahutamist peate kohupiima eemaldama, et mitte kahjustada liivabaasi. Pealmist saab värvida marjade, puuviljade, riivitud šokolaadiga.

Kodujuust aeglases pliidis - kasulikud näpunäited ja nipid

• Ärge lisage kohupiimale söögisoodat. Sellest alates hakkab põhitoode sulama, küpsetamine on kleepuv, toores ja raske.

• Kui kohupiima on plaanis lisada kuivatatud puuvilju, on soovitatav neid hästi vees leotada. Vastasel juhul on rosinad, kuivatatud aprikoosid või ploomid kuivad ja karmid. Kui lisatakse seemneid või pähkleid, on parem neid kuivatada. Täiendav röstimine parandab maitset ja tugevdab aroomi.

• Kohupiima küpsetamisel lisatakse alati mune, kuid neid tuleb panna piiratud koguses ja parem on rangelt vastavalt retseptile. Kui lisate rohkem mune, siis muutub tainas vedelaks, vajate lisajahu või manna. Küpsetamine omakorda muutub jäigaks ja kaotab oma kerguse.

• Kodujuustu küpsetamisel saate lisada mitte ainult puuvilju ja kuivatatud puuvilju. Sellel on positiivne mõju maitsele ja see lisab mooniseemnetele mitmekesisust; võite visata kookoshelbeid, šokolaaditükke, marmelaadi või suhkrustatud puuvilju.